Skyrybų centras
 
Mūsų informacinis partneris
1588
Mūsų partneriai
Dažniausiai užduodami klausimai

 

1. Klausimas: Kiek kainuoja skyrybų dokumentų parengimas?

    Atsakymas: Skyrybų dokumentų parengimo kaina gali būti nuo 300 Lt.

 

2. Klausimas: Ar į Jūsų įmonę galima kreiptis dėl skyrybų įforminimo ir kt. paslaugų, jeigu aš gyvenu ne Vilniuje ar Mažeikiuose, o kitame Lietuvos mieste?

    Atsakymas: Taip, į mūsų įmonę gali kreiptis bet kuriame Lietuvos mieste gyvenatys žmonės. Mes galime visas paslaugas klientams teikti bendraudami el. paštu, telefonu, faksu ir registruotais laiškais. 

 

3. Klausimas: Ar galima kreiptis į Jūsų įmonę dėl taikių skyrybų įforminimo, jeigu abu sutuoktiniai šiuo metu gyvena užsienyje?

   Atsakymas: Taip, galima. Mes tvarkome visus dokumentus skyryboms tiek Lietuvoje gyvenantys žmonėms, tiek šiuo metu užsienyje esantiems piliečiams.

 

4. Klausimas: Per kokį trumpiausią laiką gali būti paruošiami dokumentai skiriantis taikiai, t.y. abiejų sutuoktinių bendu sutikimu?

    Atsakymas: Per 2-3 valandas.

 

5. Klausimas: Ar galima kreiptis į Jūsų įmonę dėl alimentų vaikui priteisimo, jeigu aš šiuo metu gyvenu užsienye?

    Atsakymas: Taip, galima.

 

6. Klausimas: Ar gali vienas sutuoktinis atvykdamas pas Jus pradėti skyrybų dokumentų tvarkymą, ar būtinai turi atvykti abu sutuoktiniai?

    Atsakymas: Taip, tam, kad pradėti skyrybų dokumentų tvarkymą, pas mus gali atvykti tik vienas iš sutuoktinių.

 

7. Klausimas: Ar aš galiu kreiptis į Jūsų įmonę dėl skyrybų įforminimo, jeigu mano sutuoktinis yra kitos šalies pilietis arba asmuo be pilietybės?

   Atsakymas: Taip, galite.

skyrybos, skyrybos Vilniuje, skyrybos Mažeikiuose, skyrybos Kaune, skyrybos Šiauliuose, skyrybos Panevėžyje, skyrybos būnant užsienyje, greitos skyrybos, pigios skyrybos, skyrybos pigiau, skyrybos internetu, skyrybų kontora, skyrybų advokatai, skyrybų apiforminimas, skyrybų pareiškimas, skyrybų dokumentų rengimas, skyrybų procesas, alimentų priteisimas, alimentai, alimentai vaikui, skyrybų konsultacija, skyrybų paslaugos, skyrybų profesionalai, efektyvios skyrybos
2011 © Skyrybų paslaugos. Visos teisės saugomos.
E-Solution: MC Solution